Pořádané akce

K

Kalendář závodů pořádaných MOČRS Skuteč pro rok 2018

K17. března (sobota) Zrušeno

Pepikovská muška - bodovaný závod dvojic v muškaření v rámci Ligy LRU ČR

Rybník Zbožnovský 

Kontakt:  Konopásek Josef  604855132

 

24. března  (sobota) Závody přeloženy na 14. 4. 2018 z dúvodu nepřízně počasí.

Skutečský pstroužek - VI.  Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.

Rybník Zbožnovský

Kontakt: Netolický Zdeněk  724236065

 

 

 

  Celkové výsledky závodú muška-třpytka ze dne 14.4.2018
         
Celkové pořadí Jméno  Město Pořadí součet Maximum
1 Škoda Miroslav Velká Bíteš 22 40
2 Jílek Milan Policka 28 38
3 Bidmon Pavel Policka 29 47
4 Hlásenský Mirek Policka 37 37
5 Netolický Lukáš Skuteč 60 38
6 Trojan Štěpán Skuteč 63 41
7 Jůna Petr Praha 71 37
8 Kincl František Policka 74 47
9 Šafař Jakub Choceň 74 39
10 Drábek Jaroslav Skuteč 74 38
11 Sedlář Ivan Borová 93 40
12 Štancl Roman Česká Třebová 94 40
13 Nikl Michal Policka 94 38
14 Slabý Jiří Praha 95 39
15 Lidmila Mirek Policka 97 43
16 Kocanda Marcel Velká Bíteš 97 35
17 Zeman Luboš Semily 98 40
18 Kusý Luboš Skuteč 98 36
19 Šulc Vilém Semily 99 38
20 Šmída Vladimír Hk 99 37
21 Švejkovský Pavel Hk 99 36
22 Pachovský Jan Policka 101 57
23 Škoda Vladimír Velká Bíteš 102 35
24 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 104 38
25 Horák Zdeněk Chotěboř 105 38
26 Iliopulos Atanasios Ateny 105 36
27 Kašpar Mirek Luže 107 40
28 Horák Michal Choltice 107 35
29 Hájek Vladimír Dobříkov 110 39
30 Bureš Tomáš Skuteč 111 35
31 Nikl Michal Chotěboř 113 34
32 Jaša Vlastimil Velké Meziříčí 117 35
33 Šibor Jaroslav Bystřice 136 36
34 Kopřiva Jaroslav Skuteč 137 40
35 Kolář Jan Chotěboř 137 39,5
36 Sodomka Pavel Radčice 139 38
37 Štěpánek Roman Slatinany 139 37
38 Málek Petr Chotěboř 141 35
39 Rúžička David Praha 142 38
40 Růžičková Halina Praha 142 34
41 Perinka Marek Choceň 143 32
42 Kroutil Roman Velká Bíteš 144 38
43 Jindra Vladimír Chotěboř 144 32
44 Novotný Vladimír Ml. Semily 145 31
45 Polívka Jiří Mířetice 145 29
46 Žák František Skuteč 146 37
47 Uličný Jan Proseč 148 35
48 Jíra Láďa Hk 149 34
49-90 Procházka Ota Rudník 180 0
49-90 Zoulík Václav Skurteč 180 0
49-90 Netolický Zdeněk Skuteč 180 0
49-90 Heinisch Marek Velká Bíteš 180 0
49-90 Polívka Adam Chrudim 180 0
49-90 Pelikán Zdeněk Chotěboř 180 0
49-90 Prokeš Pavel Velká Bíteš 180 0
49-90 Daněk Jan Praha 180 0
49-90 Sumec Ondra Skuteč 180 0
49-90 Novotný Vladimír St. Semily 180 0
49-90 Douda Jan Chrast 180 0
49-90 Rotrockelová Sabina Moravská Třebová 180 0
49-90 Mudruňka Radek Chotěboř 180 0
49-90 Kopal Martin Semily 180 0
49-90 Rada Josef Hk 180 0
49-90 Plíva Miloš Semily 180 0
49-90 Kašpar Přemek Luže 180 0
49-90 Kout Otakar Hk 180 0
49-90 Křivka Luboš Skuteč 180 0
49-90 Okoun Jan Skuteč 180 0
49-90 Kašparová Mirka Luže 180 0
49-90 Róssler Filip Nasavrky 180 0
49-90 Blaha Jan Hroubovice 180 0
49-90 Tomášek Martin Mladá Boleslav 180 0
49-90 Novotný Petr Praha 180 0
49-90 Švec Petr Chotovice 180 0
49-90 Kalus Petr Litomyšl 180 0
49-90 Dvořák Petr Studenec 180 0
49-90 Záškoda Radek Moravské Budějovice 180 0
49-90 Koníř Jaroslav Pardubice 180 0
49-90 Bradáč Josef Velké Meziříčí 180 0
49-90 Bárta Zdeněk Skuteč 180 0
49-90 Salfický Stanislav Choltice 180 0
49-90 Bělice Miloš Jívoví 180 0
49-90 Rotrockel Tomáš Moravská Třebová 180 0
49-90 Cejn Josef Vortová 180 0
49-90 Kapr Vílém Zdárec 180 0
49-90 Bradáč Michal Velké Meziříčí 180 0
49-90 Zábranský Kamil Slatinany 180 0
49-90 Jeseter František Bělá 180 0
49-90 Karas Jarda Svratka 180 0
49-90 Pulec Ota Kameničky 180 0

                         

 

4.,5.,6. Května  (pátek-neděle)

Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů

Rybník Štěpánovský

Kontakt: Sotona Marcel   607879726

 

8. Května (úterý - svátek)

III. Ročník závodů mladých rybářů a rybářek do 15 let

Rybník Štěpánovský

Kontakt:  Netolický Lukáš     724236066

 

 

                 Pozvánka na

III. ročník mladých rybářů a rybářek do 15 let

Termín konání závodů neděle     8.5. 2018

Místo:     Skuteč, Štěpánovský rybník

Prezentace:          6.30 – 7.45    

Začátek závodů:             8.00

Přestávka :                 10.00 – 11.00    

2. kolo:                       11.00 – 13.00

Konec závodů:             13.00

Vyhlášení výsledků:     13.30    

Přihlášky a informace:

  1. Lukáš Netolický, telefon 724236066

Startovné:       50,- Kč

Závodů se může zúčastnit pouze mládež do 15 let

V ceně startovného je párek + limonáda

Způsob lovu

Chytá se dle rybářského řádu na jeden prut (položená, plavaná, feeder)

Bodování chycených ryb

Měřená ryba: Kapr, lín, amur, candát, úhoř, jeseter, sumec     1cm= 1 bod

Neměřená ryba: Cejn, plotice, perlín, karas, okoun                     1 ryba = 1 bod

Vítězem se stává ten, kdo bude mít nejvíce bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje

  1. nejdelší chycená ryba, 2. Větší počet chycených ryb, 3. Los

Pomoc dospělých je zakázána, je povolena pomoc pouze podebráním ryby.

Vnadění závodníkem je povoleno po zahájení závodů

Soutěžit se bude o následující ceny:

3 nejlepší obdrží poháry a hodnotné ceny, ti další obdrží hodnotné ceny

Bude vyhodnocena největší chycená ryba Pohárem starosty města Skuteč

Akce se koná za každého počasí

Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu

 

12. května (sobota)

Skutečský kapřík - závod jednotlivců na položenou, plavanou i feeder.

Rybník Štepánovský

Kontakt:  Sokol Josef  732181691  a  Netolický Zdeněk  724236065

 

15. září (sobota)

I Ročník memoriálu Františka Lorence - závod  dvojic technikou 

položená, plavaná, feeder

Rybník Štěpánovský

Kontakt: Netolický Zdeněk tel. 724236065

               Netolický Lukáš  tel. 724236066

 

 21.,22., 23. září (pátek-neděle)

Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů.

Rybník Štěpánovský

Kontakt:  Sotona Marcel 607879726

 

 

20. října (sobota)

Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.

Rybník Zbožnovský

Kontakt: Netolický Zdeněk   724236065

 

17. listopadu (sobota)

Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů vláčením umělých nástrah.

Rybník Štěpánovský

Kontakt:  Netolický Lukáš   724236066,   Bárta Zdeněk  777973351