Pro členy

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 MO ČRS Skuteč nabízí k prodeji 6 ks chatek umístěných u Zbožnovského rybníka. Cena se bude odvíjet od stavu chatek (dohodou). Bližší informace podá pan Marcel Sotona na tel. 607879726 nebo pan Zdeněk Netolický tel. 724236065. Zájemci budou pozvání do výborové schúze MO ČRS Skuteč. 


 

Členové ČRS-MO Skuteč, kteří budou potřebovat projednat některé otázky a připomínky týkající se činnosti ČRS-MO, požádají výbor o možnost účasti na jednání výboru. Termín si domluví minimálně 3 dny před schůzí a na schůzi dorazí v 18:00.

 


 

Do revíru ČRS-MO Skuteč (Vodní nádrž Štěpánov I.) bylo vysazeno několik kusů jesetera sibiřského. Jeseteři jsou celoročně hájeni. Rybář, který jesetera uloví je povinen rybu neprodleně vrátit zpět do revíru (smí se s rybou vyfotografovat). Pokud dojde ke zjištění krádeže jesetera, bude po pachateli vymáhána škoda ve výši pořizovací ceny nové ryby včetně nákladů na dopravu a vysazení.

 


 

Prodloužení a vydání rybářského lísku na Městském úřadě ve Skutči.